O nas

Firma GRAFF to software house, który oprócz tworzenia aplikacji webowych na zamówienie Klienta zajmuje się również produkcją i sprzedażą sklepów internetowych, stron internetowych, systemów do masowej wysyłki SMS-ów do spersonalizowanych grup czy konfiguratorów usług wraz z systemem zamówień i rezerwacji.

Oferta kierowana jest do firm planujących zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją poprzez zastosowanie oprogramowania działającego w sieci WWW.
Doświadczenie zdobywamy od roku 1996. Dbamy o jakość i elastyczność oprogramowania, doradzamy i wspieramy na każdym etapie współpracy- od pomysłu do opieki posprzedażowej. Szczególny nacisk kładziemy na efektywność oprogramowania.

Nasi Klienci korzystają z naszych usług przy zagadnieniach sprzedaży poprzez internet, prezentacji usług i produktów, obsługi firmowych baz danych, systemów zarządzania relacjami z klientami (CRM), zdalnego dostępu do danych, systemów rozliczeń pracowniczych, systemów obsługi projektów firmowych i wielu innych.

Wśród kontrahentów znajdują się liczne firmy z Polski i Europy jak: Pagunette A/S, Horup Decour S/A z Danii, Princess Gruppen AS z Norwegii, BLB MENTOR Kft. z Węgier, Medial Consulting, Consulting Pohl, TTI z Niemiec, Lundholmen Group i Skivarps, Sydfonster, Ecobil Malmo, Sydprofil ze Szwecji, H-Dekor z Czech, Menspower ze Szwajcarii, JDone czy Alpenland z Austrii, Ovitex ze Słowacji.

Jesteśmy autorami kilkudziesięciu sklepów internetowych, które pracują w wielu modelach biznesowych: franczyzy, oddziały, B2B i inne.

Wspieramy/Obsługujemy programistycznie m.in. czołowego producenta produktów z tkanin szytych na miarę i artykułów wyposażenia wnętrz działającego w kilkunastu krajach Europy, który za swój sklep internetowy www.dekoria.pl był wielokrotnie nagradzany w topowych rankingach m.in:

  • 2011 rok- sklep internetowy jako Odkrycie roku 2011
  • 2012- 2 miejscu w Rankingu sklepów internetowych 2012
  • 2013 - I miejsce w kategorii najlepszy sklep wielobranżowy w rankingu money.pl
  • w 2014 sklep odebrał 2 nagrody: 2 miejsce w kategorii najlepszy sklep wielobranżowy i 3 w kategorii przyjazny sklep (spośród wszystkich sklepów biorących udział w rankingu)
  • Nagrody: Dobra marka 2014 i 2015, Super Marka 2016, Laur Klienta - TOP MARKA 2017, Laur Konsumenta 2018, Laur Konsumenta 2019

Zapoznaj się z case study wybranych projektów, lub z bezpośrednia ofertą.

Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń:

+48 74 853 94 98,

+48 74 662 27 12,

+48 600 950 533