Case study Boxmet

Boxmet Ltd Sp. z o.o. to kolejny z Klientów, który podjął się z nami współpracy w zakresie wykonania strony www już po raz trzeci.

Celem było stworzenie takiej prezentacji w internecie, która oprócz standardowych informacji na temat firmy, posiadanych certyfikatów i referencji będzie zawierać dokładne dane na temat oferty włącznie z możliwością pobrania niezbędnych dokumentów: kart katalogowych, rysunków technicznych, informacji technicznych. Szczególny nacisk został położony na hydranty wewnętrzne oferowane w różnych wariantach definiowanych przez Klienta.

Boxmet Ltd Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo działające od prawie trzydziestu lat na rynku polskim i zagranicznym, znane na rynku producentów sprzętu przeciwpożarowego. W oparciu o nowoczesny park maszynowy produkuje wyroby o wysokiej jakości, niezawodnej jakości wspomagajace bezpieczeństwo ludzi, obiektów użytkowych, handlowych i przemysłowych.

Współpraca zaowocowała nowoczesnym wizerunkiem strony, czytelną zawartością, łatwą nawigacją i możliwością wyszukiwania produktów.